PVV voor asielwetten Faber

Volgens de lacherige commentatoren van o.a. NOS zal de PVV in de 1e Kamer tegen de asielwetten van voormalig PVV-minister Faber stemmen. Ik heb goed nieuws: de PVV gaat tegen het prutswerk van de CDA-minister stemmen, maar niet tegen de asielwetten van Faber.

Nederland wordt overstroomd door zogenaamde asielzoekers, waarvan iedereen weet dat het hier zelden of nooit asielzoekers betreft, maar ordinaire gelukszoekers. Gelukszoekers die aan werken kennelijk een broertje dood hebben, want doorgaans maken deze Nieuwe Nederlanders voor het overgrote deel gebruik van sociale uitkeringen, toeslagen en andere douceurtjes.

Dat oneigenlijke gebruik van sociale uitkeringen (ooit bedoeld om de betalers in een later stadium zonodig een financieel vangnet te bieden) maakt inmiddels dat onze verzorgingsstaat op instorten staat. Dat zijn geen kwesties die de bevolking zijn aan te wrijven, maar de schimmige leiders van partijen wier ledenachterban in sommige gevallen grof geld verdienen aan deze moderne variant op het thema ‘mensenhandel’. Nog even en we gaan herstelbetalingen doen aan nazaten van degenen die hierheen zijn gebracht door de ferry’s van (ook al gesubsidieerde) ‘hulporganisaties’; die dan de ‘tot- ontheemd-gemaakten’ zullen heten. Uiteraard zijn de aanstichters van het kwaad dan in geen velden of wegen meer te bekennen…

De ‘asielwetten van Faber’ waren bedoeld om een begin aan het eind van de lucratieve asielindustrie te maken, voordat die ons land compleet aan de bedelstaf zou brengen. Het kostte moeite genoeg om de voorstellen tot wet door de 2e Kamer te krijgen, maar het CDA zag kans om het hele voorstel onmogelijk te maken, namelijk door een ‘novelle’ toe te voegen. Bij monde van minister Van den Brink was zo’n ‘novelle’ nodig om te voorkomen dat asielsoepleveranciers in de bajes terechtkwamen, overigens zonder acht te slaan op het feit dat de juristen en rechtskundigen (dus ook rechters) van D66 deel uitmaken van het kabinet.

Degenen die zijn afgewezen voor een asiel in Nederland gaan, als het aan de PVV ligt, linea recta weer het land uit en als het aan het kabinet (CDA-VVD-D66) ligt, krijgen ze nog heel lang soep en broodjes, inclusief verdere verzorging. Dat laatste is dus niet een aanpak van de problemen, maar het instandhouden van de problemen en dus niet in het belang van ons land en de opgebouwde verzorgingsstaat.

Ons mooie land is sinds de jaren negentig van de vorige eeuw ver achterop geraakt: een bananenmonarchie geworden. Fortuyn waarschuwde nadrukkelijk en werd daarom letterlijk afgeschoten. De elites dansen op het graf van De Ruyter, want die heeft, net als Tromp en Evertsen afgedaan wegens kolonialisme of zo, maar dankzij de prijs die we inmiddels betalen voor de Nieuwe Nederlanders, kunnen we nog geen oorlogsschip voor hulp meer uitsturen, want er mankeert van alles aan.

Ik merk dat de generatie van mijn zoons inmiddels zover is dat zij geweld niet meer uitsluiten om dit land tot een andere koers te dwingen. Jammer, maar ik snap het wel.

5 2 stemmen
Artikel waardering
Abonneer
Laat het weten als er

4 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Koddebeier
1 maand geleden

Dit krijg je als domheid regeert.
Het merendeel van de politici zijn volksverlakkers en landverraders !
Ze zijn vergeten wie hun zeer riante salarissen betalen en hun extreme wachtgeld regeling !!

SouthernComfort
1 maand geleden

Er bestaat wat mij betreft weinig vertrouwen in de generatie van zoontjes die wel even tot hardere maatregelen overgaan om de zaak – de immigratieramp – vlot te trekken.

Zij zijn geconditioneerd, gehersenspoeld en afgestompt als we zo eens om ons heen kijken. ‘Het is nu eenmaal zo‘, lijken zij te denken en gaan zwijgend naar hun werk om uiteindelijk aan het einde van de maand hun zwaar belaste salaris op te strijken om met het schrale restant de hoge huur, de hypotheek, de peperdure brandstof en de immer duurder wordende boodschappen te betalen, om nog maar te zwijgen over de krankzinnig dure energie en de idioot hoge accijnzen op tabaksartikelen en alcohol.

Het smeermiddel van de maatschappij, het geld, wordt uit het niets bij gecreëerd, resulterende in een immer stijgende inflatie,

Bent u ook bereid of zelfs maar in staat om straks 15 euro voor een rol beschuit neer te tellen?

A .. R Girbes sr
26 dagen geleden
Antwoord aan  SouthernComfort

In een “” reeks “” van commentaar heb geschreven dat we te maken hebben met politieke criminelen .De parasieten , zoals de VVD en het CDA en vooral de oeverloze domkoppen bij D-66 hebben geen benul wat ze doen . Wat NU heel duidelijk op de voorgrond treed is de ongelooflijk domme massa bij mensen die op wolken leven en geen besef hebben van Economie, Geografisch demografische Diversiteit en slechts hun maatschappelijk welzijn als prioriteit zien . De kortzichtigheid is stuitend en een ramp voor Nederland…… en Europese Unie , waar Ursula von de Leyen als een krankzinnigen dictator iedereen met de zogenaamde ID om totale controle dus macht te vergaren , En een nieuwe staat EUROPA wil zichtbaar wil maken . Daarnaast begrijpt men niet dat de schuldenberg , vooral Frankrijk met een schuld van € 3500.000.000.000 , ondraaglijk wordt omdat ook de rente onbetaalbaar is . Dat ik meen dat we onmiddellijk uit de Europese Unie moeten stappen is zelfs noodzaak ter overleving en ook dat besef is er niet . Dat nu randdebiel Rob Jetten , de door Faber gemaakte asiel wetten gezorgd heeft deze af te stemmen, betekent een ongekende kostenpost dat buiten iedere proportie is . De asielindustrie maakt De Nederlanders razend ….. . De domme massa krijgt haar zin . En…… D-66 heeft mijns inziens geen levensvatbaar meer .

SouthernComfort
26 dagen geleden
Antwoord aan  A .. R Girbes sr

Die gigantische schuld van Frankrijk is juist de reden dat deze voortdurend in de lobby is voor het voortbestaan van deze mislukte met allochtonen uit Noord-Afrika doorspekte republiek. Men wenst de status quo te continueren, en heeft daartoe voortdurend geld nodig van de ECB. De kunst hiervan is om de schuld van Frankrijk voor te doen als een schuld van de gehele EU, zodat men andere lidstaten kan laten meebloeden voor de abjecte ‘diversiteit’ van Frankrijk.

Op de lange duur is dit uiteraard niet houdbaar en zal men naar oplossingen moeten gaan zoeken voor de misère. Grootschalige remigratie, wellicht deportatie naar de noordkusten van Afrika van deze moderne Barbarijse zeerovers zal de enige oplossing zijn.

Voorlopig zal men nog zo lang mogelijk vasthouden aan Agenda 21 met alle gevolgen van dien: enorme sociale kosten en een omnipresente criminaliteit.

Never a dull moment.